Copyright © 2019  All Right Reserved.  KAPTAŞ A.Ş.
nevşehir web tasarım
nevşehir haber
KAPTAŞ DOĞAL TAŞ
HAKKIMIZDA
Kaptaş A.Ş olarak 1993 yılından itibaren kaplamalık, döşemelik ve dekoratif taş üretmek amacıyla Kapadokya yöresinde kurup: üretim ve satışlarına başlayan firmamız, 7 ruhsatlı ile 6,500 m2 kapalı, 30000m2 çık alanda  üretimini sürdürmektedir.

Bize dair
Volkanik tüf. Kapadokya yöresinde bulunan Erciyes ve Hasan Dağının patlamasıyla oluşmuş, doğal yapı malzemesidir. Yapı sektörü ve mimarinin tüm çağlarda alternatif gereği olan taş, Kapadokya’nın  çekiciliğine de önemli katkılar sağlamıştır. Taş yöremizde bize nimetini volkan tüf olarak sunar. Taşın doğal  ve insana  güven veren görünümü, yöremizde her mimarı unsurda bolca kullanılmış, şömine, çeşme, kubbe, baca, kemer, sokak hatta iç mekân tabanlarında da döşeme olarak karşımıza çıkmıştır. Kapadokya da taş öylesine canlı bir varlıktır ki ocakta kesim anından itibaren binaların yaşadığı sürece havadaki nem, ışık, sıcaklık etkileriyle sürekli değişen bir tablo görünümü alır.

Yanardağı lavlarından oluşan bu taş, yeni çıkarıldığında yumuşaktır. Zamanla hava, güneş ve rüzgâr ile tanıştıkça sertleşir ve binalarda yüzlerce yıl yapılarımızı korur. Kapadokya taşı iç ve dış mekânlarda kullanıldığında nefes alır ve size sürekli temiz hava sunar.

Firmamız bünyesinde 250 personel istihdam edilmekte olup, bu sayı üretim kapasitemize paralel olarak günden güne artmaktadır. Firmamız seçkin usta ve yardımcılarıyla dış mekânlarımızın yapıştırma ve mekanik montajında, mimari tasarım ve el oyma işçiliği, CNC işleme  ile siz müşterilerimizin hizmetindedir. Proje ofisimizde müşteri memnuniyeti  göz önünde bulundurularak çalışmalarımızı beğenilerinize sunmaktayız. Geleneksel mimariye uygun olarak işlediğimiz taşı  çağdaş gelişmelere de yakışan modellerle  geliştirebilmek için AR-GE çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İyi niyet ve coşkuyla başlayan tüm girişimlerin taş gibi kalıcı ve anlamlı olması dileği ile…Firmamız bümyesınde 250 personel istihdam edilmekte olup, bu sayı üretim kapasitemıze paralel olarak günden güne artmaktadır.Firmamız seçkin usta ve yardımcılarıyla dış mekanlarımızın yapıştırma ve mekanik montajında, mimari tasarım ve el oyma işçiliği , cnc işleme  ile siz müşterilerimizin hizmetindedir.Proje ofisimizde müsteri memnunıyetı  göz önünde bulundurularak çalışmalarımızı beğenilerinize sunmaktayız.Geleneksel mimarimze uygun olarakişlediğimiz taşı  çağdaş gelişmelere
de yakışan modellerle  geliştirebilmek için AR-GE çalışmalarımızı sürdükmekteyiz.İyi niyet ve coşkuyla baslayan tüm girişimlerin taş gibi kalıcı ve anlamlı olması dileği ile…
2,000'in üzerinde müşteri ile 17 ülkede Kaptaş kalitesi ile hizmet vermekteyiz.
MİSYONUMUZ
17 yıllık birikimini, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümek. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.
VİZYONUMUZ
Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak.
''Sonsuza kadar sizinle''
+90(384) 341 68 30
info@kaptas.com
KAPTAŞ A.Ş.
SOSYAL MEDYA
Çakmaktepe Mevkii Ürgüp/Nevşehir
GRUP ŞİRKETLERİMİZ
+90(384) 341 68 31